top of page

O firmě VolksBau

Firma VolksBau s.r.o. byla založena týmem profesionálů s dlouholetou praxí v oboru stavitelství. 

profil-photo-bw-01.png

Petr Kubný

Jednatel společnosti

+420 702 213 406

stavba-2-volksbau.jpeg

Nechte vše na nás a bydlete ihned.

Ušetřete si čas a starosti se zařizováním úkonů týkajících se stavby vašeho domu. Nechte vše na nás – dům na klíč je ideálním řešením. Náš tým se o vás postará od samého začátku. Budeme s vámi neustále v kontaktu a vy si tak můžete být jisti, že těch pár pytlů cementu a stavebních hranolů se na konci promění v útulný domov.

prestavba-volksbau.jpeg

Realizace

Držte krok s dobou a pusťte se do rekonstrukce s firmou Volks Bau.

planovani-volksbau.jpeg

Rozpočet

Je čas realizovat své sny.

Tvorba rozpočtu je pro nás samozřejmostí.

Konzultace

​Ujasníme si vaše představy a dáme je společně

na papír.

AdobeStock_475337039.jpeg

Nabídka

Naše nabídka služeb je opravdu pestrá. A nebojíme se nových výzev.

prestavba-2-volksbau.jpeg

Domy na klíč nejsou neměnný obrázek

z katalogu.

U nás máte možnost vybrat a pozměnit co jen bude třeba, aby návrh přesně odpovídal vašim představám. Velikost a rozložení místností, umístění oken, finální barva či obklad fasády, kuchyňskou desku.. Je čas realizovat své sny. Pokud si nebudete vědět rady, naši odborníci vám rádi pomohou například s funkčností materiálu či s technikou, která vám pomůže docílit moderního bydlení. Všechny námitky je potřeba zmínit včas, abychom na nich mohli zapracovat.

U nás ve Volks Bau si zakládáme na kvalitně provedených projektech - domy na klíč jsou stavěny z certifikovaných materiálů a pomocí šikovných rukou, které absolvují pravidelná školení. Samozřejmostí je i připojení k nezbytným sítím. V praxi to znamená, že po prvním zašramocení klíčem ve zdířce můžete používat veškeré zásuvky a elektrické spotřebiče, pustit vodu díky přípojce pitné vody, která odteče do kanalizace či čističky odpadních vod.  Můžete si zapnout podlahové topení nebo uvařit na plynovém sporáku. Naše domy na klíč jsou tzv. eco friendly – znamená to, že váš nový domov nebude žádný žrout energií. Nemusíte se tak obávat úniku tepla kvůli nekvalitní tepelné izolaci. Kdo hledá funkční, mechanicky odolný a rodinný dům lahodící oku, nemůže šlápnout vedle.

Stavbou domu to nekončí. Nemusíte mít obavy, při vstupu do domu nebudete muset překračovat zbytky cihel a brodit se v blátě namísto úhledně položené zámkové dlažby. Rodinné domy na klíč vyšperkujeme do posledního detailu včetně oploceného a zelenajícího se pozemku. Dům vám předáme v předem dohodnutém termínu. Zbývá už jen začít bydlet.

Oblečte svůj dům do nového kabátu
s firmou VolksBau.

bottom of page