top of page

Rekonstrukce

Držte krok s dobou a pusťte se do rekonstrukce s firmou VolksBau.

Pokud přemýšlíte nad rekonstrukcí komerčních prostor, domu či bytu, jste tady správně. Pomůžeme vám proměnit staré prostory v nové, světlé, moderní prostředí, vhodné pro práci či bydlení. U nás vítězí kvalita nad kvantitou, a proto raději volíme materiály, které vám budou sloužit několik desítek let než ty, které se po pár letech opotřebují a přestanou plnit svou funkci.

Na začátku každé rekonstrukce je potřeba ověřit stav budovy, zda bude možné provést veškeré změny, které si spolu předem naplánujeme. Pomůžeme vám od samého začátku přestavby a budeme s vámi v kontaktu, abyste si byli jistí, že rekonstrukce bytu či kanceláře probíhá přesně podle plánu.

Bourací práce jsou neodmyslitelnou součástí rekonstrukce, a i když nejsou zrovna oblíbenou činností, pomohou vytvořit úplně jiný prostor, než jak jste ho znali doposud. Díky stavebnímu plánu přesně víme, jaké stěny jsou nosné, kudy prochází vodovodní potrubí a kde elektrické rozvody. Proto veškeré práce provádí zkušení pracovníci s několikaletou praxí, na které se můžete spolehnout. Zároveň je možné udělat zbrusu nové vodovodní a elektrické rozvody, které jsou zakončeny montáží vodních baterií, vypínačů a elektrických zásuvek.

Představte si například, jak může rekonstrukce koupelny dostat úplně jiný ráz, díky podlahovému vytápění, které si námi můžete nechat nainstalovat. Důležitá volba padá také na výběr podlahové krytiny. Tu je potřeba dobře odizolovat a prodloužit ji tak životnost.

Položíme vám obklady a vyhotovíme výmalbu. Na trhu je nepřeberné množství barevných tónů, ze kterých můžete vybírat. Díky našim profíkům budou stěny jednolité, bez nevzhledných map a fleků.

Pomůžeme vám s fasádou domu, která vyžaduje dokonalou znalost materiálů, proto vám s výběrem pomohou naši odborníci, kteří sledují nejen nejnovější trendy a funkčnost, ale také energetickou náročnost– zateplení budovy a zabránění úniku tepla je při rekonstrukci samozřejmostí.

Oblečte svůj dům do nového kabátu
s firmou VolksBau.

bottom of page