top of page

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby jsou dominantou místnosti. Škatulkují ji do určitého stylu, dodávají ji světlo, při správném zvolení barevného tónu ji mohou i opticky zvětšit. A proto jsme tady my. Pracujeme pouze s kvalitními a certifikovanými materiály – námi nabízená dlažba a obklady jsou 1. jakosti. Naši specialisté absolvující pravidelná školení, díky kterým se drží aktuálních trendů a moderních postupů, vám rádi poradí při výběru vhodného vzoru, barvy či struktury. VolksBau obklady a dlažby nejsou jen do komerčních prostor – kanceláří, prodejen, výrobních hal atd. Pomůžeme vám s pokládkou i u vás doma či na zahradě. Díky půdorysu budovy můžeme společně vycentrovat přesné umístění obkladů a dlažby.

Po novém povrchu s firmou VolksBau.

Pro správné položení je potřeba dodržet se přesného technologického postupu – obklad či dlažba bude na 100 % plnit svůj účel a zabrání tak degradaci materiálu. Dále je důležité mít na paměti, že například obklady do koupelny budeme vybírat z materiálů odolných proti plísním a vlhkosti. Tím je myšleno, že ne každý materiál se hodí do každé místnosti. Pro komerční prostory, kde dochází k vysokému opotřebení, je nutné používat otěruvzdorné materiály. Pro alergiky je volba dlaždic „number one“, roztoči nebo zvířecí chlupy na povrchu neulpívají. V interiéru je vhodná mrazuvzdorná a protiskluzová dlažba, na které nebudou zůstávat nečistoty, bude mít hrubší strukturu a odolá povětrnostním vlivům. Pokud místnost disponuje podlahovým topením, dlaždice si teplotu zachová delší dobu i po vypnutí topení. Také je vhodná kolem krbů – je ohnivzdorná.

Jak vidíte, na trhu je obrovské množství materiálů, ze kterých můžete vybírat. Nemusíte však mít strach, tohle všechno máme v hlavě.

Oblečte svůj dům do nového kabátu
s firmou VolksBau.

bottom of page